Welkom bij ons Trefpunt

Trefpunt – 21 maart 2026 (https://universals.tv/trefpunt/)

Voor de tweede keer openen we het Trefpunt – en je kunt nog steeds aansluiten.

In deze tijd van verandering voelen en zien we een verschuiving in het spirituele en energetische bewustzijn. Steeds meer mensen zoeken naar betekenis, afstemming en echte verbinding.

Het Trefpunt is een plek waar iedereen welkom is die de behoefte voelt om samen te komen met gelijkgestemden. Een ruimte om te landen, te delen, te luisteren en te ervaren – precies zoals je bent.

Kom, geniet, neem je tijd en sluit aan. Onder het genot van een drankje en iets lekkers ontmoeten we elkaar op een laagdrempelige, ontspannen en plezierige manier.

Iedereen brengt zijn of haar eigen intentie mee. Dat is genoeg.

Waar: HANAMI / HANMEDA
Magnoliaplein 11, 7121 AM

Wanneer: Zaterdag 21 maart 2026
11.30 – 13.30 uur

Frequentie: 5 keer per jaar (eens per twee maanden)

Door: Donny & Anouchka

Voor wie: Iedereen die interesse heeft in deze onderwerpen en verbinding zoekt.

Het programma van het Trefpunt

1. Opening

We beginnen met een rustige, geleide meditatie om te landen en aanwezig te worden in het moment. Van daaruit stemmen we ons af op het huidige energiemoment, zodat een gedeeld veld ontstaat waarin alles wat volgt gedragen en verdiept kan worden.

2. Gezamenlijke Verdieping

I Tjing: Hexagram van dit moment

We openen het trefpunt met het hexagram dat past bij deze tijd.
De I Tjing laat zien welke beweging gaande is, waar ruimte ontstaat en waar juist vertraging gevraagd wordt. Het is geen voorspelling, maar een spiegel van het collectieve moment waarin we samen aanwezig zijn.

Tarot (Rider-Waite-Smith)

In 2026 verdiepen we ons in Tarot als levend systeem. Niet door vaste betekenissen te leren, maar door te ervaren hoe kaarten spreken in het hier en nu. We onderzoeken Tarot als taal van bewustzijn, timing en innerlijke processen.

Human Design

Human Design helpt ons begrijpen hoe we op dit moment bedoeld zijn om te bewegen.
Welke energie actief is, waar weerstand ontstaat en waar flow vanzelf gaat. Geen labels of uitleg over types, maar een afstemming op wat het collectieve Design ons nu laat zien.

3. Integratie & Uitwisseling

In dit deel ontstaat ruimte voor gesprek en ontmoeting. We delen vragen, inzichten en herkenning die tijdens de bijeenkomst zijn opgekomen.

Er is geen les en geen vaste richting. We luisteren, spiegelen en geven samen betekenis aan wat zich heeft laten zien. Ieders ervaring draagt bij aan het geheel.

4. Lees je mee?

Per periode kiezen we één boek dat dient als gezamenlijke inspiratiebron. Deelname is vrijblijvend; instappen kan op elk moment.

De focus ligt op wijsheidsteksten, bewustzijn en de relatie tussen leven en timing. We delen korte reflecties vanuit ervaring en beleving, zonder moeilijke analyse of interpretaties.

Het lezen doe je in je eigen tijd, op je eigen tempo. Tijdens het trefpunt staan we kort stil bij wat we hebben gelezen en wat daarin is geraakt en de relatie met alles wat we in het Trefpunt hebben ervaren. 

Ook als je niet hebt meegelezen, kun je eenvoudig aansluiten. Het gesprek raakt altijd aan het thema of onderwerp dat centraal staat. Alle inzichten, ervaringen en perspectieven zijn welkom.

Alle informatie op: https://universals.tv/trefpunt/